Hakkımızda

sag

Şirketimiz 1986 yılında şahıs firması olarak kurulmuş, av malzemeleriyle ilgili çeşitli imalatlar ve ithalatlar gerçekleştirdikten sonra 1996 yılında ANATOLIA Fişek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyetine devam etmiştir. Türkiye’ de av fişeği üretimine başlayan ilk özel sektör kuruluşudur. Avcılık ve atıcılık sporlarına gönül vermiş bir girişimci olarak 22 yıllık tecrübemizi de buna katıp avcı ve atıcılarımızın beklediği kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaya özen gösterdik.
2006 yılında üretimine başladığımız çelik malzemeden ürettiğimiz boş tabanca mermisi kovanları ile aynı kalite anlayışı ile dünya pazarlarındaki yerimizi almayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Üretim sırasında standart ve toplam kalite yönetiminden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bu sayede sürekliliği sağlayarak sektördeki üretim ve hizmet kalitesinin artmasına yardımcı olmak; sektörün yenilikçi ve öncü firması haline gelmek.

Vizyonumuz

Yerli üretime, yeni yatırım ve istihdam olanağı sağlayarak avcılık ve atıcılık sektöründe Türkiye'nin dışa bağımlılığının önüne geçmek; ülkeye sosyoekonomik açıdan katkı sağlamak.